Yamaha FZ6 Fazer
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Yamaha FZ6 Fazer 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 65.5 mm |
|---|---|
| Gib | 44.5 mm |
| Moč motorja | 78 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 11500 min-1 |
| Navor | 51.6 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 10000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 12.2 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Digitalni |
| Prenos moči | Veriga |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Dvojna odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 600 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
Podvozje
| Okvir | Aluminij |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Dolžina | 2095 mm |
| Širina | 750 mm |
| Višina | 1215 mm |
| Medosna razdalja | 1440 mm |
| Višina sedeža | 795 mm |
| Suha masa | 191 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 19.4 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Yamaha FZ6 Fazer
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Yamaha FZ6 Fazer Zgodovina
Yamaha FZ6 Fazer 2008

78 KM
600 cm3
191 kg
3.251,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ6 Fazer 2007

78 KM
600 cm3
191 kg
3.142,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ6 Fazer 2006

98 KM
599 cm3
187 kg
3.046,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ6 Fazer 2005

98 KM
599 cm3
187 kg
2.834,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja Yamaha FZ6 Fazer
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Yamaha FZ6 Fazer?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Yamaha FZ6 Fazer, leto izdelave 2005, s povprečno 29.336 prevoženimi kilometri, je 2.880 EUR.
- Kateri je boljši? Yamaha FZ6 Fazer ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Yamaha FZ6 Fazer?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Yamaha FZ6 Fazer.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Yamaha FZ6 Fazer? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2010 je stabilnost cene modela Yamaha FZ6 Fazer zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle. V prvem letu je bil trend gibanja cen +16 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Yamaha FZ6 Fazer?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Yamaha FZ6 Fazer.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Yamaha FZ6 Fazer Slike
Vir: 1000PS


Pokaži več slik




























